BMW X6
xDrive40d High Executive | Pano | H/K | Ventilatie | 360 | Memory
Direct kopen, basisprijs: € 29.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.450,-
LEASEPRIJS: € 485,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X6 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive40d High Executive | Pano | H/K | Ventilatie | 360 | Memory |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 maart 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 206.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 485,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 8-ZTG-49 |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 230 kw / 313 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 2.080 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.820 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Lichtmetalen velgen 20"
- Trekhaak
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Treeplanken
- Treeplanken
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Houtafwerking interieur
- Houtafwerking interieur
- Lederen interieurdelen
- Lederen interieurdelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zonnescherm achterruit
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Overige
- airco automatisch
- Electrisch verwarmbare voorstoelen
- Exterieurdesign Pure Extravagance
- Innovation-pakket
- Interieurdesign Pure Extravagance
- lederen bekleding bicolor
- lederen bekleding bicolor
- Luchtvering
- Navigatiesysteem Professional
- Adaptieve bochtverlichting
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortstoelen
- comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- Hifi aktief luidsprekersysteem
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor
- Park Distance Control (PDC) voor/achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging